VŠĮ Mes kitokie
Vaikų užimtumo centras

Dienos centro Naujienos

 

Sveiki mieli tėveliai kviečiame į Dienos centro "Mes kitokie" kalėdinį renginį gruodžio 20d. 16.30-18val !

Hey hey netikėtai pažiūrėjom į kalendorių kad kalėdos ne už kalnų :) O nykštukai nori su Jumis atšvęsti jas. Visi čiumpam nykštukų kepurėles ir bėgam susitikti su sausainių fėja, Netvarkos nykštuku. Žaidimų, šokių, talentų ir kitais personažais. Renginio metu mus aplankys šuniukai kurie parodys kaip švęsti Kalėdas. Visi atvykę žais, dūks, gamins kalėdų sausainius, ieškos stebuklingo saldainių medžio. Kviečiam griebti gerą nuotaiką ir atvykti!!!!

  • Nepamirškit brolių ir seserų. Dienos centro lankytojams ir jų broliams ir seserims renginys nemokamai, o kitiems vaikučiams 5 eur. 
  • Prašome pranešti apie dalyvavimą, lauksime visų didelių ir mažų. Vaikus bus galima palikti ir pasiimti po renginio. 
  • Dress kodas nykštuko kepurėlė.


Kviečiame registruotis į 2019m. Socialinės reabilitacijos neįgaliesiems projektą dienos centro paslaugoms gauti. 

 meskitokieprojektai@gmail.com Popamokinė grupė

 Dėmesio dienos centras dirba I-IV nuo 13-18val. ir V nuo 13-17val.

Nuo rugsėjo 3d. pradeda veikti popamokinė dienos centro grupė. Joje vaikučiai pradeda rinktis 13val.  Priimami vaikai nuo 1 iki 5 klasės, taip pat priešmokyklinukai. 

Grupėje dirba patyrę pedagogai, kurie padės Jūsų vaikams paruošti pamokas, vyks įvairios veikos, kaip dailės užsiėmimai, sportas  ir žaidimai. Lavinami kognityviniai pažintiniai įgūdžiai. Grupė dirba  nuo 13 iki 18val. 


Kviečiame registruotis į 2018m. Socialinės reabilitacijos neįgaliesiems projektą 

Projekto tikslas - gerinti įvairiapusį raidos sutrikimą bei protinę negalią turinčių ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų socialinę integraciją į visuomenę, teikiant jiems socialinės reabilitacijos paslaugas, didinančias jų savarankiškumą, užimtumą bei galimybes dalyvauti visuomeniniame gyvenime. daugiau info...

 

Spauda apie mus rašo "Neįgaliems vaikams gydymą keičia kūryba ir žaidimai"