VŠĮ Mes kitokie
Vaikų užimtumo centras

   Rudens moksleivių atostogų stovykla "Helovynas"

Spalio 29-31d. ir lapkričio 2d.


Stovyklos darbo laikas nuo 8-18 val. Maitinimas 3 kartus dienoje. Stovyklos kaina 80 Eur. Registracija el. p meskitokieprojektai@gmail.com, tel pasiteiravimui 860197439 

Programa

 8–9 val. vaikai renkasi studijoje, susipažįstame su dienos programa, rytinė mankšta

9–10 val. pusryčiai, susirinkimas žaidimų kambaryje

10 val. pramogos ir išvykos:

  •     Spalio 29d. Kūrybinių dirbtuvių diena. Kursime rudens koliažą. Eisime į lauką rinkti rudeninių gėrybių, darysime darbelius iš jų. Rengsime darbelių parodą ir rinksime nugalėtoją! ( Labai prašome atsinešti daržovių darbeliams. AČIŪ !)
  •    Spalio 30d. Pokštų ir išdaigų diena - darysime pokštus ir eksperimentus, Helovyniški žaidimai ir kitokios linksmybės. Išvyka į Megoje esantį Zooparką.
  •    Spalio 31d. Pasiruošimo Helovynui diena. Gaminsime dekoracijas Helovynui, skaptuosime moliūgus, gaminsime žibintus, kaukes bei šėlsime iki jėgos išseks. Atsineškite po moliūgą, jei yra galimybė.
  •    Lapkričio 2d. Įspūdžių diena. Visos stovyklos aptarimas, pačios įdomiausios dienos rinkimai, Helovyno šventės aptarimas, filmų peržiūra, susijusių su švente. 

    

13–14 val. pietūs.

14-16 val. aktyvi veikla stovyklos kieme, studijoje, veiklos vykdomos pagal dienos tematiką. Vyks užsiėmimai su psichologe, kinezeterapeute, ergoterapeute ir dailės terapija.

16–17 val. pavakariai.

17–18 val. užsiimame laisva veikla ir laukiame tėvelių. 

Vasaros stovyklų akimirkos...

     

Apie vasaros stovyklą... Stovykla „Kurk save“ – tai galimybė vaikams susipažinti su įvairiomis veiklomis.

„Kurk save“ stovyklos tikslas – supažindinti vaikus su įvairiomis skirtingomis veiklomis, kurios skatina kūrybiškumą, sportiškumą, darbą komandoje, išlaisvina jų asmenybę, leidžia išreikšti idėjas ir jas įgyvendinti.

Sporto diena – tai diena, kai ne tik stiprinama vaiko fizinė forma, bet ir pasitikėjimas savimi, vaikas susipažįsta su sporto šakomis (krepšinis, futbolas, badmintonas, tinklinis, estafetės), vyksta mokymas dirbti komandoje, tai puiki proga parodyti vaikams savo talentus bei pabandyti mokyti kitus vaikus ir jiems padėti.

Muzikos ir šokių diena lavina klausą, koordinaciją, judesius, vaikai gilina žinias apie skirtingus muzikos ir šokių stilius, skatina kūrybiškumą gaminant muzikos instrumentus iš neįprastų daiktų, vaikai mokosi lietuviškų ir angliškų dainų, kurios plečia vaikų žodyną.

Teatro dieną kuriami kostiumai, įsikūnijama į įvairius daiktus, gyvūnus ir augalus, o tai leidžia vaikams įsijausti į kitus ir suprasti, kuo mes skiriamės nuo daiktų. Taip pat mokysimės išreikšti emocijas ir jas perteikti per judesius.

Filmų ir žaislų diena leidžia atsiskleisti vaikams, parodyti tai, kas jiems patinka, pasakoti prieš visus stovyklos vaikus ir savanorius istorijas apie žaislus, pasvajoti, kokie mes norėtumėme būti. Savaitės eigoje vaikai pasirinks kurios sritys jiems įdomios, kur jie nori tobulėti, gilinti žinias. Visas stovyklos veiklas vaikai galės toliau daryti namuose, mokyti šeimos narius, o galbūt tai taps jų mėgstamu laisvalaikio užsiėmimu. 

Stovyklų akimirkos  sebėkite mūsų facebook puslapyje

 Straipsnis apie stovyklas yra čia...