Dienos centro Naujienos

Dienos centras išeina atostogų nedirbs nuo liepos 17 iki rugpjūčio 11d.

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į STOVYKLĄ į vasaros moksleivių atostogų stovyklą 7-18m. vaikams  rugpjūčio 21-31d. daugiau info čia...


STOVYKLA FINANSUOJAMA PAGAL "INCIATYVOS KAUNUI " PROGRAMĄ


Spauda apie mus rašo "Neįgaliems vaikams gydimą keičia kūryba ir žaidimai"


Dienos centro užsiėmimai

Dienos centro paslaugos, kasdieninių įgūdžių ugdymas, dailės terapija, psichologo, mankštos/žaidimų užsiėmimai, tėvų konsultacijos, pagalba šeimos nariams,asmeninio asistento, socialinės paslaugos.                                                           

Vaikai dalyvauja projekte pagal 2017m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektą, remiamą Kauno miesto savivaldybės

Priimam vaikučius nuo 3-14m

Grupiniai ir individualūs užsiėmimai.

Registracija tel. 860197439

 Vaikų darželis "Zuikių pieva"
 

Vaikų darželis "Zuikių pieva"                             Kviečiame registruotis, likę keletas vietelių. Vaikų amžius nuo 2-6m. Daugiau info..

Registracija tel. 860197439


 Vaikų pykčio valdymo grupės

Vaiko negebėjimas tinkamai išreikšti savo ypač pykčio paauglystėje jau įsitvirtina kaip „tinkamo“ elgesio modelis ir gali įsitvirtinti visam likusiam gyvenimui. Su vaiko pykčiu siejasi manipuliacinis elgesys, tingumas/pasyvumas, neklusnumas ar bauginimas, savęs žalojimas, užsispyrimas, hiperaktyvumas, egoizmas,agresyvumas/smurtas. Suprantant realią padėti dėl esamų sunkumų atpažinti emocijas ir jas tinkamai reikšti, o ypač pagrindinės emocijos – pykčio, siūlome Jūsų vaikams parengta 5 užsiėmimų programą.

Kviečiame vaikus nuo 3 iki 4 metų dalyvauti užsiėmime kur vienu metu grupėje bus tik 4 vaikai ir nuo 5 iki 7 metų amžiaus grupėje bus iki 5 vaikų. Užsiėmimų trukmė su vaikais iki 5 metų – 45 min. ir iki 7 metų- 60 min.
Užsiėmimai organizuojami susiformavus grupei.
Užsiėmimus veda medikė – psichologė Oksana Čekavičienė 

Kreiptis mob. Tel. 861228511